Aslanbaş Hukuk Bürosu - Av. Mert Koray Aslanbaş
Aslanbaş Hukuk Bürosu

Av. Mert Koray Aslanbaş

Mert Koray ASLANBAŞ, 2017 yılında Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinden ve 2020 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Av. Mert Koray ASLANBAŞ, kendi hukuk bürosunu kurmadan sektöründe uzmanlaşmış ve bu alandaki uzmanlığını kanıtlamış olan Erciyas Hukuk Bürosu ve çeşitli hukuk bürolarında çalışarak staj eğitimini tamamlamıştır. Aslanbaş 2018 yılında Ankara Barosu’na kayıt yaptırarak Aslanbaş Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Av. Mert Koray ASLANBAŞ ; Ticaret Hukuku , İş Hukuku , İcra İflas Hukuku , Ceza Hukuku, İdare Hukuku, Aile Hukuku ve birçok alanda çalışmalarına devam etmektedir.

Ankara ili Çankaya ilçesinde faaliyet gösteren Aslanbaş Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Bürosu 2018 yılından beri özel hukuk ve kamu hukuku alanlarında birçok firmaya hizmet vermekte olan modern bir hukuk bürosudur.

 Ofisimizde bir taraftan bireysel müvekkillerimize özel ihtiyaçlarına uygun hukuki çözümler konusunda danışmanlık yaparken , diğer taraftan kurumsal müvekkillerimizin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde kurumsal hukuk hizmetleri sunmaktayız.

Sunduğumuz hukuki çözümlerin etkin ve pratik olması yanında , efektif olmasına da özen gösteriyoruz. Müvekkillerimize avukatlık hizmeti sunarken enerjimizi sadece yasal düzenleme ve regülasyonlara değil , temel olarak hizmet sunduğumuz sektörü anlamaya harcıyoruz. Böylece en zor hukuki sorunların cevaplarını yine bizzat sektörlerin içinden bularak çözüme kavuşturuyoruz.

Ofisimiz, kurumsallığın ve takım çalışmasının iş hayatındaki öneminin bilincindedir. Ofisimizde İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku , İdare ve Vergi Hukuku , Ceza Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku , Spor Hukuku, Gayrimenkul Hukuku , Rekabet Hukuku, Enerji Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Kira Hukuku , Tüketici Hukuku , Sözleşmeler Hukuku , Kamu İhale Hukuku , Yabancılar Hukuku , Tazminat Hukuku , Miras Hukuku , Kişisel Verilerin Korunması , Gümrük Hukuku , Spor Hukuku , Marka ve Telif Hakları , Basın ve Medya Hukuku gibi alanlarda  danışmanlık ve dava takip hizmeti verilmektedir.

 Müvekkillerimize Avukatlık hizmetini en hızlı, en yeni ve en doğru şekilde sunmak için çalışmaktayız. Ofisimiz salt savunma hukukuna değil, önleyici hukukun önemine de inanmaktadır. Bu anlamda müvekkillerimize gerekli bildirimler sunulur ve müvekkillerimiz aleyhinde oluşabilecek sorunlar daha başlamadan bertaraf edilir.

Amacımız müvekkillerimizin hukuki sorunlarını ve içinde bulundukları durumları üstlenerek; dava ve işlerini yılmadan savunmak, en kısa sürede en az masraf ile sonuçlandırmak ve bu süreçte müvekkillerimizin kendilerini rahat, huzurlu ve güvende hissetmelerini sağlamaktır. Ofisimiz, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için sürekli bir gelişim ve değişim ile kendini yenilemek amacıyla güncel mevzuatı takip etmekte, eğitimlere seminerlere ve konferanslara katılmaktadır.

Bunun haricinde ; ihtiyaç halinde, akademisyenler , sosyal güvenlik uzmanları , banka ve finans uzmanları, gümrük ve ticaret uzmanları , yeminli mali müşavirler ve sigortacılar  ile birlikte çalışarak müvekkillerine çözüm odaklı hizmet vermektedir.

about
banner img

Bize hafta içi hergün , 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz...

Bize danışın

Bize danışmak için aşağıdaki form bilgilerini doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz...